Συλλογή τροφίμων από την Επαρχιακή Επιτροπή Πολυτέκνων Λάρνακας
Στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Λάρνακας που στεγάζεται στο Δημοτικό Μέλαθρο Ευγηρίας, ξεκίνησε η εκστρατεία συλλογής τροφίμων που διοργανώνει η Επαρχιακή Επιτροπή Πολυτέκνων Λάρνακας.
![Συλλογή τροφίμων από την Επαρχιακή Επιτροπή Πολυτέκνων Λάρνακας](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2012/11/25/9942d8f2fcc81a0a1cd245330221ec42.jpg?t=_jz4W8tiDEheRym5mekssA)
Τα τρόφιμα που θα συγκεντρωθούν θα δοθούν σε άπορες, άνεργες οικογένειες υπό μορφή πακέτου αγάπης για τα Χριστούγεννα. Για την Επαρχιακή Επιτροπή Πολυτέκνων «και η πιο μικρή βοήθεια, η οποία θα προσφέρει έστω και από το υστέρημα του κόσμου θα είναι μεγάλη.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή