Τι νούμερα τηλεθέασης έκανε η εκπομπή «Φως στο Τούνελ»
Τα νέα στοιχεία που έχει στα χέρια της η Αγγελική Νικολούλη και η εκπομπή της «Φώς στο τούνελ», παρακολούθησαν με ενδιαφέρον μέχρι τις πρωϊνές ώρες 609.000 τηλεθεατές.
![Τι νούμερα τηλεθέασης έκανε η εκπομπή «Φως στο Τούνελ»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/12/02/96d9ceea6cd60286dc2cd866b7c59037.jpg?t=CKyExRlX9vYxtQcqST7ldA)
Σύμφωνα με τα στοιχεία της AGB Nielsen, η εκπομπή του Alpha απέσπασε το συνολικό μερίδιο τηλεθέασης 23,5. Φυσικά το μεγαλύτερο κοινό της , είναι σταθερά το γυναικείο, ηλικίας 45-64 με μερίδιο 31,9.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή