Το φιλί της ζωής έδωσε η Ελένη στον Μουτσινά
Το φιλί της ζωής έδωσε η Ελένη Μενεγάκη με τη χθεσινή της εμφάνιση στο «Νικ ο Κλοκ» και στον Νίκο Μουτσινά.
![Το φιλί της ζωής έδωσε η Ελένη στον Μουτσινά](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/01/08/34f65171aeb6e86af9709623384ff1e4.jpg?t=KjXGoTgHIYuvEAqvj0TiCg)
Τα νούμερα της εκπομπής που κινούνταν μέχρι χθες κοντά στο 14-16% στο νεανικό κοινό και πολύ χαμηλότερα στο γενικό σύνολο, πήραν «ανάσα» καθώς η Ελένη χάρισε στο «Νικ ο Κλοκ» 23,2% τηλεθέαση στο νεανικό κοινό και 19,4% στο γενικό σύνολο.
Αξίζει βέβαια να σημειωθεί ότι η χθεσινή εκπομπή ήταν αρκετά μεγαλύτερης διάρκειας από τις προηγούμενες- Μενεγάκη είναι αυτή βλέπετε- ενώ σύμφωνα με τα νούμερα που κάνει σε εκπομπές που πηγαίνει καλεσμένη η Ελένη- όσο σπάνια κι αν γίνεται αυτό- τα νούμερα του «Νικ ο Κλοκ» θεωρούνται ...χαμηλά για μια καλεσμένη τέτοιου βεληνεκούς.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή