Μπουτάρης: Εγώ μεγάλωσα τον Σταύρο Καλαφάτη
Συνέντευξη για την υποψηφιότητα του έδωσε ο Γιάννης Μπουτάρης στη δημοτική τηλεόραση της Θεσσαλονίκης TV100.
![Μπουτάρης: Εγώ μεγάλωσα τον Σταύρο Καλαφάτη](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/03/07/27f778860e3bcc6ab184054621b8a233.jpg?t=1P-RbU0QwQ2l0jCYJpvqaQ)
Ο δήμαρχος Θεσσαλονίκης μίλησε για όλους και για όλα, όμως το ενδιαφέρον κέρδισε το σχόλιο του για τον ανθυποψήφιο του Σταύρο Καλαφάτη. Ο Μπουτάρης είπε πως έχει μεγαλώσει τον Καλαφάτη καθώς είναι στενός φίλος του γιου του, ενώ τόνισε πως ο ίδιος ο Καλαφάτης δεν ήθελε να είναι υποψήφιος αλλά υποχρεώθηκε από το Μέγαρο Μαξίμου. Σημείωσε πάντως, πως πιστεύει ότι η παράταξη του θα κερδίσει εκ νέου το Δήμο Θεσσαλονίκης...
Διαβάστε επίσης
Γιάννης Μπουτάρης - Πόσα θες να μας τρελάνεις;
Trending
![Δέσποινα Βανδή: «Σπάει» τη σιωπή της συνεργάτιδα της τραγουδίστριας για την συναυλία στην Τουρκία](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/18/f5f96f26-vandi.jpg?t=kLj7C06NjwvBFhn8UVkUTw)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή