Στη ΔΗΜΑΡ το έριξαν στα πάρτι για να πιάσουν το 3%
Πάρτι για την ονομαστική του εορτή έκανε ο εκπρόσωπος Τύπου της Δημοκρατικής Αριστεράς Ανδρέας Παπαδόπουλος, όπως κάθε χρόνο.
![Στη ΔΗΜΑΡ το έριξαν στα πάρτι για να πιάσουν το 3%](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/12/02/708b5c8d6a1ece89ba807c3fa901bdd3.jpg?t=EYHLFzFqMFh4C-bx7tarvw)
Η φετινή γιορτή πάντως ήταν η μεγαλύτερη των τελευταίων ετών και είχε για μενού της την επανένωση της Κεντροαριστεράς. Ανάμεσα στους καλεσμένους λοιπόν, ήταν ευρωβουλευτές του ΠΑΣΟΚ (Α.Ποδηματά), στελέχη της Κίνησης των 58 (Γ.Βούλγαρης), ο γνωστός και μη εξαιρετέος Π.Τατσόπουλος, οι επίσης πράσινοι Χρ.Πρωτόπαππας και Π.Μπεγλίτης. Φυσικά κυριαρχούσαν οι παρουσίες των στελεχών της ΔΗΜΑΡ αλλά την παράσταση έκλεψε ένας πρώην πρωθυπουργός. Ο Παναγιώτης Πικραμμένος, ο οποίος φάνηκε να διασκεδάζει αρκετά, ρίχνοντας και ένα χορό μάλιστα... Ο Φώτης Κουβέλης πάντως έλλειπε σε προσωπική υποχρέωση, όμως για πρώτη φορά έδωσαν το παρόν όλοι εκείνοι τους οποίους θέλει να προσεταιριστεί εκλογικά. Τυχαίο;
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)