Τηλεφωνική επικοινωνία Μεΐμαράκη - Τζιτζικώστα
Τηλεφωνική επικοινωνία είχαν σήμερα (5/10) το απόγευμα οι ανθυποψήφιοι για την προεδρία της ΝΔ Απόστολος Τζιτζικώστας και Βαγγέλης Μεϊμαράκης, με πρωτοβουλία του περιφερειάρχη Κεντρικής Μακεδονίας.
![Τηλεφωνική επικοινωνία Μεΐμαράκη - Τζιτζικώστα](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/10/05/meimar-tzitzi1-n80.jpg?t=jISfzlVpI6arQ7RAdGBBMg)
Σύμφωνα με πληροφορίες από το περιβάλλον του κ. Τζιτζικώστα, είχαν τον εξής διάλογο:
Απ. Τζιτζικώστας: Βαγγέλη, καλησπέρα.
Πολύ καλή η πρότασή σου για να συζητήσουμε όλοι μαζί στην Κοινοβουλευτική Ομάδα. Είναι πράγματι πολύ κρίσιμη η κατάσταση και πρέπει να συζητήσουμε όλοι μαζί τις συνέπειες του Μνημονίου του ΣΥΡΙΖΑ. Είμαι στη διάθεσή σου ακόμα και σήμερα το βράδυ να έρθω στη διευρυμένη σύσκεψη, ή αύριο, ή όποτε μου πεις για ΚΟ.
Σήμερα, κλείσαμε στόματα σε όσους αμφισβητούν την ενότητα της ΝΔ.
Βαγγέλης Μεϊμαρακης: Απόστολε, σε ευχαριστώ. Έτσι πρέπει να πάμε. Θα σε ενημερώσω ανάλογα και με τις εξελίξεις για την ΚΟ.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)