Τελετή παράδοσης - παραλαβής διοικητών στο στρατόπεδο Π. Αρεως
Τη Δευτέρα 10 Μαρτίου 2014, πραγματοποιήθηκε στο Στρατόπεδο «Π. ΑΡΕΩΣ» η τελετή παράδοσης - παραλαβής της Διοικήσεως Γ΄ Σώματος Στρατού/NRDC-GR από τον Αντιστράτηγο κ. Νικόλαο Δεβετζή στον Αντιστράτηγο κ. Ηλία Λεοντάρη, παρουσία του Διοικητή της 1ης ΣΤΡΑΤΙΑΣ Αντιστράτηγου κ. Βασίλειου Τελλίδη.
![Τελετή παράδοσης - παραλαβής διοικητών στο στρατόπεδο Π. Αρεως](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/03/11/667e5562f786d4606571b6fddcadfb51.jpg?t=Te6tczmdJoO1c1gDmWmf8w)
Στην τελετή παρευρέθηκαν ο Υπουργός Μακεδονίας και Θράκης κ. Θεόδωρος Καράογλου, ο Διοικητής του Δ΄ Σώματος Στρατού Αντιστράτηγος κ. Χρήστος Χαλκίδης, επίτιμοι Διοικητές του Σχηματισμού, αντιπροσωπείες πολιτικών και θρησκευτικών Αρχών, Αξιωματικών – Υπαξιωματικών των Ενόπλων Δυνάμεων και των Σωμάτων Ασφαλείας, καθώς και απόστρατοι Αξιωματικοί.
ΠΗΓΗ kranos.gr
Διαβάστε επίσης
Νέο σενάριο για Φράγκο και πρώην βασιλική οικογένεια
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή