Είδε το Ολυμπιακός-Περιστέρι ο Εργκίν Αταμάν
Ο προπονητής του Παναθηναϊκού AKTOR βρέθηκε στις εξέδρες για το πρώτο ματς της δεύτερης ημέρας προημιτελικών του Final-8.
![Είδε το Ολυμπιακός-Περιστέρι ο Εργκίν Αταμάν](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2024/02/16/4148129.jpg?t=WJ5pJBHUzx3iGfjqK92wNQ)
Το Final-8 του κυπέλλου Ελλάδας διεξάγεται στο Ηράκλειο της Κρήτης. Εκεί ο Παναθηναϊκός AKTOR έχοντας νικήσει την ΑΕΚ, προπονήθηκε την Παρασκευή και μία μέρα μετά αντιμετωπίζει στον ημιτελικό τον Άρη. Ο Εργκίν Αταμάν, πάντως, δεν κάθισε να χαλαρώσει. Ο προπονητής των «πράσινων» πήγε στα Δύο Αοράκια για να δει από κοντά τον πρώτο προημιτελικό.
Ο λόγος για τον αγώνα ανάμεσα στον Ολυμπιακό και το Περιστέρι. Μαζί με τους Σάνι Μπετσίροβις και Δημήτρη Κοντό από την ΚΑΕ, ο Αταμάν κάθισαν στις εξέδρες και παρακολούθησαν την αναμέτρηση.
![](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2024/02/16/STO_7346.jpg?t=wzzrLKLJ5S5Yif9PPmKKJg)
0104
![](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2024/02/16/1718226791288-868010346-4148129.jpg?t=p5Msgk2GHmhSChL3C64A6w)
0204
![](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2024/02/16/STO_7333.jpg?t=Sz9fMa1wo16667WbrEEIWA)
0304
![](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2024/02/16/STO_7372.jpg?t=-ifLGM7x_KOeayrz8bqmxA)
0404
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή