Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο ανυπομονεί για τους Ολυμπιακούς Αγώνες και την Τελετή Έναρξης
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο με ανάρτησή του στο Instagram φανέρωσε ότι περιμένει με ανυπομονησία την έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων 2024.
![Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο ανυπομονεί για τους Ολυμπιακούς Αγώνες και την Τελετή Έναρξης](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2024/07/23/acbd018c-giannis-ellada-ymnos.jpg?t=kJhTWNrZCnpM0L2meueUkw)
Οι Ολυμπιακοί Αγώνες 2024 βρίσκονται προ των πυλών και η Εθνική Ελλάδας μπάσκετ ολοκλήρωσε την προετοιμασία της με το φιλικό κόντρα στη Σερβία και ταξιδεύει σήμερα για τη Γαλλία.
Φυσικά, η σημαντικότερη αθλητική διοργάνωση τη υφηλίου θα είναι ακόμα πιο ξεχωριστή για τον Γιάννη Αντετοκούνμπο, καθώς θα είναι ο σημαιοφόρος της Ελλάδας στην Τελετή Έναρξης που θα πραγματοποιηθεί στον Σηκουάνα.
Μάλιστα, ο «Greek Freak» προχώρησε σε ανάρτηση στο Instagram με μερικές φωτογραφίες από το ματς κόντρα στη Σερβία και έγραψε: «Επόμενη στάση, Παρίσι».
Δείτε την ανάρτηση:
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![«Έσβησε» στα 27 της γνωστή πρωταγωνίστρια ριάλιτι - «Σου έκλεψαν τη ζωή σε τόσο τρυφερή ηλικία»](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/23/bba8a0bb-reality.jpg?t=P8FRZlUWxO8wfh1o0I6CIA)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή