LIVE BLOG, Champions League: Στους «4» Ρεάλ Μαδρίτης και Βιγιαρεάλ - Η μετάδοση του Newsbomb.gr

Champions League: Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη των αγώνων Ρεάλ Μαδρίτης -Τσέλσι και Μπάγερν Μονάχου - Βιγιαρεάλ για τους «8» της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης.

Τα πρώτα δύο εισιτήρια για την ημιτελική φάση του Champions League «σφραγίζονται» απόψε.

Η Ρεάλ Μαδρίτης, μετά τη νίκη με 3-1 στο Λονδίνο, έχει ξεκάθαρο προβάδισμα κόντρα στην Τσέλσι, η οποία όμως είναι η Πρωταθλήτρια Ευρώπης και αναμένεται να πουλήσει ακριβά το τομάρι της.

Φαβορί είναι κι η Μπάγερν Μονάχου, η οποία, όμως, έχει σαφώς πιο δύσκολο έργο μετά την ήττα με 1-0 από τη Βιγιαρεάλ στην Ισπανία.

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος

Η Ρεάλ παίρνει την πρόκριση με το 2-3, η Τσέλσι θέλει ένα γκολ για να περάσει εκείνη

00:28

Τα highlights του Μπάγερν - Βιγιαρεάλ

00:14

Απίθανος Μπενζεμά

00:14

Ρεάλ Μαδρίτης - Τσέλσι 2-3 (80' Ροντρίγκο, 96’ Μπενζεμά - 15' Μάουντ, 51’ Ρούντιγκερ, 75' Βέρνερ)

ΓΚΟΛ για τη Ρεάλ ο Μπενζεμά!

Στο έκτο λεπτό της παράταση γίνεται το 2-3, σκορ που δίνει την πρόκριση στη Ρεάλ

23:58

Το "χρυσό" γκολ της Βιγιαρεάλ

23:58

Ξεκίνησε η παράταση στη Μαδρίτη

23:55

Μπάγερν Μονάχου - Βιγιαρεάλ 1-1 (52’ Λεβαντόφσκι - 88' Τσουκουέζε)

Στους "4" του Champions League το "κίτρινο υποβρήχιο"

23:52
23:51

Ρεάλ Μαδρίτης - Τσέλσι 1-3 (80' Ροντρίγκο - 15' Μάουντ, 51’ Ρούντιγκερ, 75' Βέρνερ)

Παράταση στη Μαδρίτη

23:47

88' ΓΚΟΛ η Βιγιαρεάλ!

Τρομερή αντεπίθεση και 1-1 από τον Τσουκουέζε! Η Βιγιαρεάλ πάει για το μεγάλο "μπαμ"