Στη Γιουβέντους ο Δώνης!
Ολοταχώς προς Γιουβέντους, με την οποία έχει έρθει σε προφορική συμφωνία, οδεύει ο Τάσος Δώνης, καθώς η συνάντηση που είχε με τον υπεύθυνο των ακαδημιών του Παναθηναϊκού, Γιάννη Σαμαρά αποδείχθηκε άκαρπη.
![Στη Γιουβέντους ο Δώνης!](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2012/07/06/8f0f3384f9a1cc3f7c921586fd86cee2.jpg?t=B1CTeQhtr4LmLN-84jh9DA)
«Αγκάθι» στη συμφωνία των δύο πλευρών δεν ήταν άλλη από τη χρονική διάρκεια του συμβολαίου του νεαρού άσου, ο οποίος μετά από αυτή την εξέλιξη αποφάσισε να μετακομίσει στο Τορίνο, πραγματοποιώντας σπουδαίο άλμα στην καριέρα του.
Διαβάστε περισσότερα στο: onsports.gr
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή