«Να περάσουμε στην επόμενη φάση του Europa League»
Καλύτερος στη συνέχεια θα εμφανιστεί ο Λούκας Πέρεθ στα επόμενα παιχνίδια του ΠΑΟΚ, ενώ τόνισε πως στόχος είναι η πρόκριση στην επόμενη φάση του Europa League.
![«Να περάσουμε στην επόμενη φάση του Europa League»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/09/17/28f4d5346c83b893977a038ec600399f.jpg?t=pjwYYPr3WqrNOUibPKnaMA)
Ο Ισπανός μεσοεπιθετικός μίλησε στην εφημερίδα «Goal» με αφορμή την έναρξη των αγώνων των ομίλων στο Europa League, ενώ επισήμανε πως του αρέσει η Θεσσαλονίκη και πιστεύει στις δυνατότητες του ΠΑΟΚ.
Διαβάστε περισσότερα στο onsports.gr
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή