Παραολυμπιακοί Αγώνες 2016: Οι Ελληνικές συμμετοχές το Σάββατο (10/9)
Τρίτη ημέρα των αγώνων το Σάββατο και αυξάνονται οι Ελληνικές συμμετοχές, καθώς ρίχνονται στην μάχη οι αθλητές και οι αθλήτριες στην σκοποβολή, την τοξοβολία, το τζούντο και το μπότσια.
![Παραολυμπιακοί Αγώνες 2016: Οι Ελληνικές συμμετοχές το Σάββατο (10/9)](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2016/09/10/2016-09-09T184015Z_660169077_HT1EC991FUEEO_RTRMADP_3_PARALYMPICS-RIO-POWERLIFTING.jpg?t=GrFP3i1vCfj7Tgmw58CcTw)
Επίσης συνεχίζουν την μάχη για διάκριση, αλλά και για την απλή συμμετοχή, που ισοδυναμεί με νίκη, στους Παραολυμπιακούς Αγώνες, οι κολυμβητές, οι αθλητές του στίβου και οι "δυνατοί" της Ελληνικής αποστολής, οι αρσιβαρίστες.
Διαβάστε περισσότερα στο cnn.gr
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή