Η στιγμή που η Νικολούλη βρίσκει την 16χρονη μαθήτρια που είχε εξαφανιστεί στις 10/2 (vid)
Ευχάριστα νέα για ακόμα ένα «Φως στο Τούνελ», καθώς η 16χρονη Μαρία Γιαννούλη που είχε εξαφανιστεί από τις 10/2, επικοινώνησε με την εκπομπή της Αγγελικής Νικολούλη.
![Η στιγμή που η Νικολούλη βρίσκει την 16χρονη μαθήτρια που είχε εξαφανιστεί στις 10/2 (vid)](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2022/02/12/Capturenikolouli.jpg?t=RXNNk_L5wiRx6ebfLxFXZQ)
Πρόκειται για αυτή της Μαρίας Γιαννούλη
Ακόμα ένα «Φως στο Τούνελ» είχε ευχάριστη εξέλιξη για μία από τις περιπτώσεις αγνοούμενων που προβλήθηκαν στην εκπομπή. Πρόκειται για αυτή της Μαρίας Γιαννούλη.
Η 16χρονη μαθήτρια είχε εξαφανιστεί εδώ και δύο ημέρες και είχε εκδοθεί missing alert, προκειμένου να εντοπιστεί.
Διαβάστε τη συνέχεια στο gazzetta.gr.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή