Υπό κατάληψη το ΤΕΙ Καστοριάς
Υπό κατάληψη τελεί το ΤΕΙ Καστοριάς, έπειτα από απόφαση της γενικής συνέλευσης των φοιτητών, σε ένδειξη διαμαρτυρίας για το σχέδιο «Αθηνά».
![Υπό κατάληψη το ΤΕΙ Καστοριάς](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/02/13/8d5b2c858e4394e671b670e74f449595.jpg?t=pw-m39XEl254g6XRSMGgJA)
Αίτημα των φοιτητών είναι να παραμείνει το τμήμα Πληροφορίας και Τεχνολογίας Υπολογιστών στην πόλη της Καστοριάς και να μείνει ως έχει η ταυτότητα και το γνωστικό αντικείμενο των τμημάτων Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας και Διεθνούς Εμπορίου.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή