Αερομεταφορά από τα Ιωάννινα στην Αθήνα για νεογέννητο κοριτσάκι
Ελικόπτερο Α-109 της Πολεμικής Αεροπορίας, μετά από αίτημα του ΕΚΑΒ, μετέφερε απόψε, από τα Ιωάννινα,κοριτσάκι 50 ημερών σε θερμοκοιτίδα με υδροκεφαλία.
![Αερομεταφορά από τα Ιωάννινα στην Αθήνα για νεογέννητο κοριτσάκι](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/06/28/34a1352ddd75ebe5e2682dcf31400b95.jpg?t=14-qB1kdBsgqmqLeojy_4Q)
Το ελικόπτερο προσγειώθηκε στην 112 Πτέρυγα Μάχης στην Ελευσίνα, λίγο μετά τίς 8 το βράδυ, απ' όπου ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ μετέφερε το κοριτσάκι στο νοσοκομείο Παίδων.
Διαβάστε επίσης:
Διακομιδή σε νοσοκομείο με Super Puma για στέλεχος του Λιμενικού
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή