Ρεσιτάλ Παπαδάκη με τις ερωτικές σφήνες: «Έχω καμιά 30αριά, πλαστικές και ξύλινες»
Το πρωτοσέλιδο για τις ερωτικές προτιμήσεις των Ελλήνων προκάλεσε ένα απίστευτο ρεσιτάλ του Γιώργου Παπαδάκη και την αμηχανία της Μαρίας Αναστασοπούλου.
![Ρεσιτάλ Παπαδάκη με τις ερωτικές σφήνες: «Έχω καμιά 30αριά, πλαστικές και ξύλινες»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/02/17/papadakis.jpg?t=fO0qprz9myFwvs7yXNoBUQ)
Με τα κάπως... πονηρά δώρα που αγόρασαν οι Έλληνες για του Αγίου Βαλεντίνου ασχολήθηκε πριν από λίγες μέρες στο πρωτοσέλιδό της η Espresso, σε ένα πικάντικο εξώφυλλο.
Διαβάστε περισσότερα στο gazzeta.gr
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή