Εκμεκτζιόγλου:«Εχω αγωνία για την πρεμιέρα Aπό την Πόλη έρχομαι...»
Πρεμιέρα στις 24 Νοεμβρίου θα κάνει στο Mega η νέα εκπομπή μαγειρικής με τη Μαρία Εκμεκτζιόγλου.
![Εκμεκτζιόγλου:«Εχω αγωνία για την πρεμιέρα Aπό την Πόλη έρχομαι...»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/11/12/55ca8b7134a585a234658d171870eee8.jpg?t=jV8OvoMFCFlB0z1h33qXAw)
Η εκπομπή «Από την Πόλη έρχομαι» θα μας ταξιδέψει στις γεύσεις της Πόλης, που η Μαρία γνωρίζει πολύ καλά, αφού το εστιατόριό της έχει γίνει διάσημο εντός και εκτός Τουρκίας.
«Η αγωνία και η χαρά μου για την πρεμιέρα της εκπομπής μου «Από την Πόλη έρχομαι» δεν λέγεται .....Ολη η ομάδα του Μega είναι εδώ στην Πόλη για τα γυρίσματα» γράφει η Μαρία στο facebook.
Trending
![Το Κουβέιτ «βράζει»: Ο υδράργυρος φτάνει τους 54℃ και προκαλεί απόγνωση – «Καίγεται το δέρμα μου»](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/22/86eb555e-Kuwait.jpg?t=agryuXOD6ejxkjGr-fXqsQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή