Πάνω από 1 εκατ. τηλεθεατές είδαν «Στην υγειά μας ρε παιδιά»
Η μουσική μας ηρεμεί, μας διασκεδάζει… Και μια που η κρίση, έχει «κόψει» τις βραδινές εξόδους των περισσότερων Ελλήνων, αυτοί όπως φαίνεται διασκεδάζουν βλέποντας κάθε Σαββατόβραδο την εκπομπή του Σπύρου Παπαδόπουλου.
![Πάνω από 1 εκατ. τηλεθεατές είδαν «Στην υγειά μας ρε παιδιά»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/12/02/5335790fe2f5787ac298df1e28cd1c9b.jpg?t=xibnz5iu-LhAZQItwCWVuQ)
Την ακολουθούν… μάλιστα σε όποιο κανάλι κι αν κάνει μεταγραφή. Δεν εξηγείται αλλιώς, το γεγονός πως η εν λόγω εκπομπή έχει μεγάλη τηλεθέαση,
Συγκεκριμένα, σύμφωνα με τα στοιχεία της AGB Nielsen, για το Σάββατο 30 Νοεμβρίου, η εκπομπή «Στην υγειά μας ρε παιδιά» είχε το συνολικό μερίδιο τηλεθέασης 32,4% . Αναλυτικότερα το αφιέρωμα στην Ελεονώρα Ζουγανέλη το είδαν 1.244.000.
Νοσταλγοί… της νυχτερινής διασκέδασης, άνδρες και γυναίκες ηλικίας 65 και άνω, με μερίδιο τηλεθέασης 49,4.
Trending
![Μασκ: Σάλος με το deep fake βίντεο που ανέβασε για την Κάμαλα Χάρις - Τα εκατομμύρια «κλικ» και η ΑΙ](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/29/elon-musk.jpg?t=4SswPDbdg9o03A29amwrdg)
![Στα σκαριά η υποχρεωτική απόσυρση αυτοκινήτων - Στον «αέρα» σχεδόν 3 εκατ. οχήματα στην Ελλάδα](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/29/KINISI.jpg?t=ZKBpinIWbZCl2uGoUBXk-g)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή