«Φως στο Τούνελ» σε ένα θρίλερ που έχει παγώσει τη μικρή κοινωνία
Η εκπομπή «Φως στο Τούνελ» και η Αγγελική Νικολούλη ερευνά αύριο την εξαφάνιση μιας γυναίκας. Μία σκοτεινή ιστορία που έχει παγώσει τη μικρή κοινωνία έξω από την Αθήνα.
![«Φως στο Τούνελ» σε ένα θρίλερ που έχει παγώσει τη μικρή κοινωνία](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/12/05/3a4864e3d7ecd95e8530edc5ca183dfc.jpg?t=NZY960nm7YaiCnYTinQSqw)
Με το πρώτο φως της μέρας αποκαλύφθηκε το θρίλερ… Ο οδηγός που έφτασε στη μονοκατοικία, βρήκε την πόρτα ξεκλείδωτη και τη γυναίκα άφαντη. Το υπνοδωμάτιο άνω κάτω. Τα ίχνη αίματος που βρέθηκαν στο κρεβάτι και στο πάτωμα, έδειχναν τι προηγήθηκε. Η μεθοδική έρευνα και τα ντοκουμέντα ανοίγουν τον δρόμο για τον εντοπισμό του δράστη.
Παρασκευή 6 Δεκεμβρίου, στις 23:00, ALPHA
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή