Δέσποινα Καμπούρη: Μπήκε στον μήνα της
Πώς και πώς τους μετρούσε όλο αυτό το διάστημα η εγκυμονούσα Δέσποινα Καμπούρη τους μήνες μέχρι να έρθει η μέρα να κρατήσει στην αγκαλιά την κορούλα της....
Πώς και πώς τους μετρούσε όλο αυτό το διάστημα η εγκυμονούσα Δέσποινα Καμπούρη τους μήνες μέχρι να έρθει η μέρα να κρατήσει στην αγκαλιά την κορούλα της.
Σήμερα μπήκε στον μήνα και δεν μπορεί να κρύψει τη χαρά της καθώς η μεγάλη στιγμή έρχεται.
Διαβάστε περισσότερα στο gossp-tv.gr
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή