Με απουσίες στο αυριανό φιλικό η Ίντερ
Για τον Ολυμπιακό το φιλικό παιχνίδι της Γενεύης με αντίπαλο την Ίντερ είναι το πιο σημαντικό της προετοιμασίας...
![Με απουσίες στο αυριανό φιλικό η Ίντερ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2011/08/20/e62a3b22cc4920a6ae78a9ab99870a15.jpg?t=TSjOAnALOTf3MqFpAPEajA)
Για τον Ολυμπιακό το φιλικό παιχνίδι της Γενεύης με αντίπαλο την Ίντερ είναι το πιο σημαντικό της προετοιμασίας.
Η Ίντερ από την πλευρά της όμως, θα παραχθεί στον αγωνιστικό χώρο με αρκετές απουσίες.
Ο Ετό, που βρίσκεται πολύ κοντά στη ρωσική Ανζί καθώς και οι Στάνκοβιτς, Μαϊκόν, Ναγκατόμο, Κόρντομπα, Λούσιο, Σνάιντερ δεν θα βρίσκονται στη διάθεση του προπονητή της ομάδας Τζιαν Πιέρο Γκασπερίνι.
Η αποστολή των «νερατζούρι», θα απαρτίζεται από τους:
Σέζαρ, Καστελάτσι, Ορλαντόνι (γκολκίπερ), Ζανέτι, Καλντιρόλα, Ρανόκια, Σάμουελ, Κίβου, Φαραόνι, Σαντόν (αμυντικοί), Μότα, Άλβαρες, Καμπιάσο, Όμπι, Γιόναταν, Λορέντσο, Κρίσετιγκ (μέσοι), Πατσίνι, Μιλίτο, Πάντεφ, Καστάνιος (επιθετικοί).