Συνάντηση Γεωργιάδη-Ξύδη για το Πολυιατρείο Παπάγου του ΕΟΠΥΥ
Ενίσχυση της λειτουργίας του Πολυϊατρείου του ΕΟΠΥΥ στο δήμο Παπάγου υποσχέθηκε ο υπουργός Υγείας, Άδωνις Γεωργιάδης.
![Συνάντηση Γεωργιάδη-Ξύδη για το Πολυιατρείο Παπάγου του ΕΟΠΥΥ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/10/18/ffc18bf52136827394ccc3f4911f0557.jpg?t=UOQ0RJBcWaaWllkLRbYX_g)
Σε συνάντησή του με τον δήμαρχο Παπάγου, Βασίλη Ξύδη, αναφορικά με το μέλλον του Πολυιατρείου, ο υπουργός Υγείας τόνισε ότι δεν θα υπάρξουν απολύσεις.
Ο κ. Γεωργιάδης επανέλαβε ότι η προσπάθεια αναμόρφωσης του ΕΟΠΥΥ έχει ως αποκλειστικό γνώμονα την βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών πρωτοβάθμιας φροντίδας.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή