Ετσι απλά γλυτώσαμε 80 εκατ. ευρώ!!!
Είτε το θέλουμε είτε όχι η τεχνολογία έχει εισβάλει για τα καλά στη ζωή μας. Τεράστιος όγκος δεδομένων και πληροφορίας μπορεί να μετακινηθεί σε δευτερόλεπτα με το πάτημα του «enter".
![Ετσι απλά γλυτώσαμε 80 εκατ. ευρώ!!!](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2012/11/04/c4088c3096acf4d13ba1f6b6e3e28718.jpg?t=_pcpEoNP7250Zbl6iy3B4w)
Και όμως σε πολλές περιπτώσεις το δημόσιο επιμένει να πηγαίνει με τον αραμπά, ενώ υπάρχουν οι δυνατότητες και η τεχνογνωσία από ορισμένες υπηρεσίες, που μπορούν να συμβάλουν έτσι ώστε να επεκταθεί η χρήση της online εξυπηρέτησης.Εξάλλου οι περισσότεροι δημόσιοι φορείς έχουν προμηθευτεί ήδη και μάλιστα πληρώνοντας εκατομμύρια ευρώ τον κατάλληλο εξοπλισμό.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή