Eurovision alert!
![Eurovision alert!](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2011/05/10/064fad5fe8fdf57aa82148af740e7952.jpg?t=WMYu1XHrm-LqIVssCkeUDQ)
Στο τελικό η ελληνική συμμετοχή με το τραγούδι : "Watch my dance"! Ο Λούκας Γιώργας μαζί με τον Stereo Mike έκλεψαν τις εντυπώσεις. Παρέσυραν το κοινό στους ήχους του hip-hop και του ελληνικού μπουζουκιού ! Ο Λούκας με το ελληνικό, ζόρικο ζεϊμπέκικο απέσπασε διθυραμβικές κριτικές . Το πλήθος έδειξε το θαυμασμό του χειροκροτώντας για αρκετή ώρα ! Τώρα ήρθε ή ώρα να πάνε να ξεκουραστούν και να μαζέψουν δυνάμεις για το τελικό , ο οποίος θα διεξαχθεί το Σαββάτο 15 Μαϊού .
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή