Σούπα μανιταριού με μυρωδικά, από τον Γιώργο Γεράρδο
Τις τελευταίες εβδομάδες έκανα ένα ανεπίσημο γκάλοπ για να δω πιο λαχανικό αρέσει στα παιδιά.
![Σούπα μανιταριού με μυρωδικά, από τον Γιώργο Γεράρδο](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/11/07/ca7155f955e6df611d6db8e6f65daca8_L.jpg?t=V_M2DibzN6vSCyKhVu0Ihg)
Ρώτησα λοιπόν καμιά δεκαριά μικρούς και μικρές γαστρονόμους και το αποτέλεσμα με άφησε έκπληκτο!Το καρότο ήρθε στη τρίτη θέση, η πατάτα στη δεύτερη και τα μανιτάρια στη πρώτη! Δεν το περίμενα, είχα την εντύπωση πως η πατάτα θα ήταν με διαφορά η αγαπημένη των παιδιών.
Διαβάστε περισσότερα στο www.mothersblog.gr
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή