Βραζιλία: «Ντου» οπαδών της Γκρέμιο στο γήπεδο – Έσπασαν το VAR! (video)

Βραζιλία: Η εντός έδρας ήττα από την Παλμέιρας έκανε έξαλλους τους οπαδούς της Γκρέμιο, οι οποίοι έκαναν «ντου» στο γήπεδο.

1'

Οι φίλοι της ομάδας του Πόρτο Αλέγκρε τα έβαλαν με το VAR, το οποίο και διέλυσαν.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν 2-1 με πέναλτι, ενώ στο 86ο λεπτό ακυρώθηκε γκολ της Γκρέμιο, μετά την παρέμβαση του Video Assistant Referee. Στις καθυστερήσεις η Παλμέιρας πέτυχε και τρίτο γκολ, σφραγίζοντας το «διπλό».

Την ίδια ώρα, η Γκρέμιο, όχι απλά παρέμεινε στη ζώνη του υποβιβασμού, αλλά βρίσκεται κι από το -7 από τη σωτηρία. Μολονότι έχει δύο ματς λιγότερα, όλα τα παραπάνω έκαναν έξαλλους τους οπαδούς της, οι οποίοι ξέσπασαν μετά το φινάλε

Τροχαίο στη Θεσσαλονίκη: Τραγικό παιχνίδι της μοίρας για την κόρη του 47χρονου ντελιβερά (vid)

Αποκλειστικό Newsbomb.gr: Ανατροπή στην υπόθεση με την 11χρονη που βρέθηκε με μαχαίρι στην τάξη της

Επίθεση στον Βασιλακόπουλο: Αυτή είναι η επίσημη ανακοίνωση του προστίμου στην ταβέρνα