Νάξος: Βγήκαν στους δρόμους αγανακτισμένοι
Η μεγαλύτερη συγκέντρωση των τελευταίων χρόνων έγινε στη Νάξο...
Η μεγαλύτερη συγκέντρωση των τελευταίων χρόνων έγινε στη Νάξο. Η συμμετοχή όλων των φορέων, υπαλλήλων και εργαζομένων ξεπέρασε κάθε προηγούμενο. Τα καταστήματα, υπηρεσίες, σχολεία, και Δήμος παρέμειναν κλειστά. Τα μέλη του Π.Α.ΜΕ πραγματοποίησαν συμβολική κατάληψη στα γραφεία του Νοσοκομείου.
Trending
![«Βόμβα» από την μητέρα του μικρού Μπεν - «Ο Ντίνος τον σκότωσε, ξέρουν πού είναι το παιδί μου»](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2016/10/03/mpen.jpg?t=_siWoo61QXd1AOOgaJIabw)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή