Συμβαίνει τώρα: Κατάληψη στο κτήριο Περιφερειακής Ενότητας Λασιθίου!
Την ώρα που τελείωναν οι καταλήψεις στο Ηράκλειο, στο Λασίθι σήμερα το πρωί ξεκίνησε κατάληψη στο κτίριο της Περιφερειακής Ενότητας Λασιθίου...
Την ώρα που τελείωναν οι καταλήψεις στο Ηράκλειο, στο Λασίθι σήμερα το πρωί ξεκίνησε κατάληψη στο κτίριο της Περιφερειακής Ενότητας Λασιθίου, από τους «Πολίτες Αλληλέγγυους».Ακόμα και μετά την ψήφιση του μνημονίου οι πολίτες θα συνεχίσουν να δίνουν τη μάχη τους!
Trending
![Ολυμπιακοί Αγώνες: H ώρα του Τεντόγλου και της Εθνικής μπάσκετ - Το πρόγραμμα των Ελλήνων σήμερα](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/08/06/92a35283-tentoglou-2024-alma1.jpg?t=g7Fu8BzvzShEo2EiOHa47g)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή