Το πανό στο ΟΑΚΑ για το ALTER και το "ευχαριστώ" των εργαζομένων!
Εργαζόμενοι του τηλεοπτικού σταθμού ALTER και της Χαλυβουργίας φιλοξενήθηκαν χθες βράδυ στη Θύρα 34 του ΟΑΚΑ στο παιχνίδι του Παναθηναϊκού με την Κέρκυρα.
![Το πανό στο ΟΑΚΑ για το ALTER και το "ευχαριστώ" των εργαζομένων!](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2012/01/09/7828d944a739e32783e869d468b124cc.jpg?t=nzIkaZEk0-HuJytW2v1ryA)
Οι φίλαθλοι του Παναθηναϊκού έδειξαν την συμπαράστασή τους προς τους εργάτες της Χαλυβουργίας που διανύουν τον τρίτο μήνα απεργίας, αλλά και προς τους εργαζόμενους του τηλεοπτικού σταθμού ALTER που παραμένουν απλήρωτοι για παραπάνω από 10 μήνες και στον... αέρα όσον αφορά στο επαγγελματικό μέλλον τους.
Διαβάστε περισσότερα στο Mediagate
Trending
![«Βόμβα» από την μητέρα του μικρού Μπεν - «Ο Ντίνος τον σκότωσε, ξέρουν πού είναι το παιδί μου»](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2016/10/03/mpen.jpg?t=_siWoo61QXd1AOOgaJIabw)
![Νατάσα Πετρούλια: Ποια είναι η συνεργάτης του Γεωργιάδη που δέχτηκε λεκτική επίθεση από τον Πολάκη](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/25/5fa6f1c1-natasa-petroylia.jpg?t=FqAVtisWG2pnyLaO0k-wAQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή