Το μαρτύριο του να σου κάνει δώρα που αρέσουν μόνο σε εκείνη
Ένα, δύο, τεστ, τεστ: «Η ΚΙΝΗΣΗ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑ».
![Το μαρτύριο του να σου κάνει δώρα που αρέσουν μόνο σε εκείνη](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2016/12/10/1717858234511-409565398-image.jpg?t=lkRJSFNw1swj-uBMxZhrsQ)
Έχω μια απορία. Μπορεί κάποιος να μου τη λύσει; Γιατί μας παίρνουν τα δώρα που θέλουν αυτές κι όχι αυτά που θέλουμε ή θα θέλαμε εμείς; Τόσο δύσκολο είναι; Δηλαδή με ποια λογική; Εντάξει, δε λέω, η κίνηση έχει τη σημασία της, ειδικά αν μιλάμε για το πρώτο δώρο της σχέσης. Αλλά, ρε διάολε, δεν είναι ο κολλητός σου ή ο συνάδελφός σου για να σου πει «σου πήρα κάτι συμβολικό έτσι για το καλό» και να απαντήσεις «σιγά ρε μαλάκα, η κίνηση μετράει».
Διαβάστε περισσότερα στο Ratpack.gr
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή