Πρωινός καφές για τρεις στο Κολωνάκι!
Στο τελευταίο τραπέζι γνωστής καφετέριας στην οδό Μηλιώνη, μπροστά στην είσοδο του παρακείμενου καπνοπωλείου, έκατσαν σήμερα το πρωί τρία στελέχη διαφορετικών φορέων της κεντροδεξιάς.
![Πρωινός καφές για τρεις στο Κολωνάκι!](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/07/30/63d965acb2cc733357f8406e877d7a1e.jpg?t=N8mtHs_7yjHwtcO5ugOfKA)
Από τη Νέα Δημοκρατία ήταν ο κ. Νικήτας Κακλαμάνης, από τους «Ανεξάρτητους Έλληνες» ο κ. Τέρενς Κουΐκ ενώ ο τρίτος ήταν η έκπληξη. Ήταν ο ανεξάρτητος βουλευτής και γ.γ. του Χριστιανοδημοκρατικού κόμματος κ. Νίκος Νικολόπουλος.
Δεν καταφέραμε να μάθουμε τι ακριβώς συζητούσαν ή αν σχεδιάζουν κάτι...
Πάντως θα πιθανολογήσουμε ότι ένα από τα θέματα που συζήτησαν οι 3 τους θα ήταν οι εκλογές της τοπικής Αυτοδιοίκησης αφού ο Ν. Κακλαμάνης δεν κρύβει την επιθυμία για μία εκ νέου υποψηφιότητα στον Δήμο Αθηναίων, ο δε Ν.Νικολόπουλος, όπως αποκάλυψε το newsbomb.gr, ετοιμάζεται για για δυναμική κάθοδο στην Περιφέρεια Αττικής.
Ο καιρός για τις εκλογές πλησιάζει οπότε είδωμεν!
Γεγονός όμως είναι ότι το συγκεκριμένο τραπέζι κέντρισε το ενδιαφέρον πολλών περαστικών.
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)