Στην Πάρο και την Τήνο ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας
Στην Πάρο προκειμένου να παραστεί στον Μεγάλο Άρτιο Πανηγυρικό Αρχιερατικό Εσπερινό, στον Ιερό Ναό Παναγίας Εκατονταπυλιανής, μεταβαίνει την Παρασκευή 14 Αυγούστου 2015 ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας κ. Προκόπης Παυλόπουλος.
![Στην Πάρο και την Τήνο ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/08/14/pavlop.jpg?t=3Q2715oGh3YrUXZGWCSkmQ)
Το Σάββατο,15 Αυγούστου, ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας, θα μεταβεί στην Τήνο για να παραστεί στις εκδηλώσεις με την ευκαιρία των επετείων της Κοιμήσεως της Θεοτόκου και του Τορπιλισμού του Κ/Δ «ΕΛΛΗ».
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Φεύγει από την Καλιφόρνια ο Μασκ λόγω νομοθεσίας για τα τρανς άτομα - «Επιτίθεστε στην οικογένεια»](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/ELON-MUSK-BONUS-3.jpg?t=03n8NGYxinEx_PQlBl5BIQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή