Έκτακτο: Κατάληψη στη ΔΕΗ Θεσσαλονίκης!
Κατάληψη στη ΔΕΗ Θεσσαλονίκης στην οδό Αισώπου, πραγματοποιούν αυτή την ώρα πολίτες της συμπρωτεύουσας...
Κατάληψη στη ΔΕΗ Θεσσαλονίκης στην οδό Αισώπου, πραγματοποιούν αυτή την ώρα πολίτες της συμπρωτεύουσας.Στο σημείο παρευρίσκονται αγανακτισμένοι πολίτες από τους Αμπελόκηπους και τη Μενεμένη, αντιδρώντας στις αυξήσεις στα τιμολόγια της ΔΕΗ και στις απειλές για τη διακοπή της ηλεκτροδότησης σε όποιον αδυνατεί να καταβάλλει το τέλος ακινήτων.
Trending
![Ολυμπιακοί Αγώνες: H ώρα του Τεντόγλου και της Εθνικής μπάσκετ - Το πρόγραμμα των Ελλήνων σήμερα](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/08/06/92a35283-tentoglou-2024-alma1.jpg?t=g7Fu8BzvzShEo2EiOHa47g)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή