Κατάληψη σε ΔΟΥ!
«Δεν αντέχουμε άλλους φόρους»...
«Δεν αντέχουμε άλλους φόρους»!Αυτό βροντοφώναξαν οι αγανακτισμένοι πολίτες της Κύμης και ύψωσαν δύο μεγάλα πανό καταλαμβάνοντας, συμβολικά, το κτήριο της ΔΟΥ Κύμης.Η Κίνηση Πολιτών Κύμης, που έχει συγκροτηθεί εδώ και λίγες ημέρες, διαμαρτύρεται για τους φόρους που ξεπερνούν την δυνατότητα απόδοσης του μέσου Έλληνα πολίτη.Οι αγώνες μόλις άρχισαν… Δε σταματάμε αν δε δικαιωθούμε!
Trending
![Συγκλόνισε ο Εμμανουήλ Καραλής μετά το χάλκινο - «Η κατάθλιψη και ο ρατσισμός με έκαναν Ολυμπιονίκη»](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/08/05/9243c362-karalis-2024-oikogeneia.jpg?t=i4wMXv9VczJKXhAR2TH48A)
![Ολυμπιακοί Αγώνες: H ώρα του Τεντόγλου και της Εθνικής μπάσκετ - Το πρόγραμμα των Ελλήνων σήμερα](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/08/06/92a35283-tentoglou-2024-alma1.jpg?t=g7Fu8BzvzShEo2EiOHa47g)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή
22:01
∙
ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ