Έμειναν όλοι στο Power of Love με την παρομοίωση του Πελετιέ για τα πορτοκάλια
Ο Νίκος Πελετιέ το «τερμάτισε» στο παιχνίδι «Πες το αλλιώς» στο Power of Love και προκάλεσε το γέλιο των συμπαικτών του, αλλά και της Κατερίνας Καραβάτου.
![Έμειναν όλοι στο Power of Love με την παρομοίωση του Πελετιέ για τα πορτοκάλια](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2024/08/09/57ec9d9a-1723185550668-458085688-Capture.jpg?t=fmolPzpHmDo0cdiadM1DAQ)
Την παράσταση έκλεψε σε ένα ακόμα επεισόδιο του Power of Love ο Νίκος Πελετιέ. Η Κατερίνα Καραβάτου μπήκε στο σπίτι της αγάπης του ΣΚΑΪ για το παιχνίδι «Πες το αλλιώς».
Διαβάστε περισσότερα στο gazzetta
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή