Survivor: Η επόμενη μέρα της ψηφοφορίας - Τι συμβαίνει στην παραλία των Μαχητών;
Οι ισορροπίες ανατράπηκαν και πάλι στο παιχνίδι επιβίωσης μετά το χθεσινό συμβούλιο του νησιού, όπου οι Μαχητές ψήφισαν τον παίκτη που θα ήθελαν να φύγει από το νησί.
![Survivor: Η επόμενη μέρα της ψηφοφορίας - Τι συμβαίνει στην παραλία των Μαχητών;](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2017/03/28/unnamed2.jpg?t=LB7fvsFuF4PNIP0Gv7nP6Q)
Στο «Συμβούλιο του Νησιού» οι «Μαχητές» κλήθηκαν να ψηφίσουν τους υποψήφιους προς αποχώρηση και για πρώτη φορά έχουμε τέσσερις παίκτες. Ο Ορέστης Τσανγκ και η Ελισάβετ Αϊντατζιόγλου αναδείχθηκαν ισόπαλοι με 4 ψήφους ο καθένας τους και τέθηκαν προτεινόμενοι, ενώ ο Κώστας Αναγνωστόπουλος και ο Μάριος Πρίαμος Ιωαννίδης, που κέρδισαν την ατομική ασυλία, ψήφισαν τον Πάνο Αργιανίδη και τη Σάρα Εσκενάζυ αντίστοιχα.
Πώς θα είναι η επόμενη μέρα της ψηφοφορίας στις δύο παραλίες και ειδικά σ’ αυτή των «Μαχητών»; Η διάσπαση της ομάδας τους θα επηρεάσει την ψυχολογία τους και κατ’ επέκταση την απόδοσή τους στο αποψινό αγώνισμα; Το χθεσινό έπαθλο των «Διασήμων» αποτελεί την αρχή για μια νέα σειρά νικών;
Όλες οι απαντήσεις σήμερα το βράδυ...
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Κοιλιά «πλάκα» με μία κίνηση: Βάλτε κάθε πρωί στον καφέ σας αυτό το υλικό και κάψτε άμεσα το λίπος](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/31/e2d61d4a-kafes-epipedi-koilia.jpg?t=nuNNxnb-XCWENUE_BAMchg)