Δημοτικές εκλογές 2014-Πειραιάς: Ψήφισε ο Βαγγέλης Μαρινάκης
Ο ιδιοκτήτης και πρόεδρος της ΠΑΕ Ολυμπιακός, αλλά και υποψήφιος του συνδυασμού "Πειραιάς Νικητής" κ. Βαγγέλης Μαρινάκης, προσήλθε στις 11:40, στο 20ο Δημοτικό Σχολείο Πειραιά, για να ασκήσει το εκλογικό του δικαίωμα.
![Δημοτικές εκλογές 2014-Πειραιάς: Ψήφισε ο Βαγγέλης Μαρινάκης](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/05/25/5b98ca08c8dbe9d2d7d57c94856f6b0d.jpg?t=D6E4qAM_aHCWUHvqO_RHwg)
Ο Βαγγέλης Μαρινάκης περίμενε να υποδεχτεί ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ Ολυμπιακός και γενικός αρχηγός του ποδοσφαιρικού τμήματος, Σάββας Θεοδωρίδης.
O Βαγγέλης Μαρινάκης φωτογραφήθηκε με πολίτες του Πειραιά και απερχόμενος δήλωσε: «Σήμερα ο Πειραιάς ψήφισε για ευημερία, για δουλειές, για έργα. Όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες. Ο Πειραιώτης χρειάζεται έργα, χρειάζεται δουλειά, χρειάζεται μία μεγάλη αλλαγή. Εμείς μπορούμε να την κάνουμε και θα είμαστε εκεί».
Διαβάστε επίσης
Εκλογές 2014 - Μαρινάκης: «Καταστροφικό» το σχέδιο του ΤΑΙΠΕΔ για τον ΟΛΠ
Trending
![Το φυσάνε και δεν κρυώνει στην Τουρκία με τις γαλανόλευκες εμφανίσεις της Ολυμπιακής ομάδας τους](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/27/28ba736d-tourkoi-galanoleyka1.jpg?t=hQiJUmV7ISOSG6rOTwX1wA)
![Η μεγαλύτερη ανακάλυψη της Ιστορίας έγινε - Αρχαιολόγοι βρήκαν το μέρος που αναστήθηκε ο Ιησούς](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/26/6a0bb5b8-stolismos.jpg?t=IgYj-JhvW6KVlXtYFt5cAA)