Στον Πρόεδρο της Δημοκρατίας ο Δήμαρχος Βοΐου μαζί με αντιπροσωπεία του Δήμου
Τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας Προκόπη Παυλόπουλο επισκέφθηκε στο Προεδρικό Μέγαρο ο Δήμαρχος Βοΐου Δημήτρης Λαμπρόπουλος, συνοδευόμενος από τον Πρόεδρο Δημοτικού Συμβουλίου Ελευθέριο Τζιλίνη και τον Αντιδήμαρχο Λάζαρο Γκερεχτέ το μεσημέρι της Δευτέρας 11 Σεπτεμβρίου 2017.
![Στον Πρόεδρο της Δημοκρατίας ο Δήμαρχος Βοΐου μαζί με αντιπροσωπεία του Δήμου](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2017/09/13/paulopoulos_boiou.jpg?t=eFuf-aVl0_aPgnXjNiTrwQ)
Σκοπός της επίσκεψης ήταν η επίδοση προσωπικής πρόσκλησης προς τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας να τιμήσει με την παρουσία του τις φετινές εκδηλώσεις εορτασμού της 105ης επετείου από τη μάχη της Σιάτιστας που θα πραγματοποιηθούν στις 4 Νοεμβρίου στην πόλη της Σιάτιστας.
Διαβάστε περισσότερα στο kozanilife.gr
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή