O Πρόεδρος της Βουλής της Ισπανίας στη Κύπρο
Συνάντηση με τον Πρόεδρο της Ισπανικής Βουλής Jesus Posada Moreno είχε σήμερα (13/7/2015) ο Δήμαρχος Λευκωσίας Κωνσταντίνος Γιωρκάτζης, ενώ μετά τη συνάντηση Γιωρκάτζης και Moreno επισκέφτηκαν το οδόφραγμα της οδού Λήδρας.
![O Πρόεδρος της Βουλής της Ισπανίας στη Κύπρο](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/07/13/ISPA.jpg?t=w8l0RwqzvSgx1ZOEsr1q6w)
Σύμφωνα με ανακοίνωση του Δήμου Λευκωσίας ο Δήμαρχος και ο Πρόεδρος της ισπανικής Βουλής αντάλλαξαν απόψεις για σειρά θεμάτων σχετικά με την τοπική αυτοδιοίκηση και τρόπους ανάπτυξης των σχέσεων μεταξύ της Λευκωσίας και της Μαδρίτης.
Υπενθυμίζεται ότι ο Πρόεδρος και η συνοδεία του βρίσκονται στην Κύπρο σε επίσκεψη προσκεκλημένοι της Βουλής των Αντιπροσώπων.
Η αντιπροσωπεία ακολούθως επισκέφτηκε το οδόφραγμα της οδού Λήδρας και είδε από κοντά την πράσινη γραμμή.
ΠΗΓΗ ikypros.com
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή