The Insta-Hunter: Όσα έμαθα σκρολάροντας για το κορίτσι της διπλανής πόρτας
Ο καλός ο σκάουτερ φαίνεται στο Instagram.
![The Insta-Hunter: Όσα έμαθα σκρολάροντας για το κορίτσι της διπλανής πόρτας](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2016/12/29/1717859347975-617425506-image.jpg?t=Ivw8SP8fbemZD6UTYgtdSg)
Πριν πούμε ο,τιδήποτε σχετικό με τον παραπάνω τίτλο, ας ξεκινήσουμε με μια παραδοχή: η βασική διαφορά μεταξύ της πλειοψηφίας των χρηστών του Instagram, είναι ότι οι μεν γυναίκες ποστάρουν φωτογραφίες και βίντεο με κύριο στόχο να μαζέψουν likes και followers, ενώ οι άντρες μπαίνουν για να χαζέψουν και να πάρουν μάτι όσα ανεβάζουν οι γυναίκες.
Διαβάστε περισσότερα στο Ratpack.gr
Trending
![Σεισμός στην Αττική - Είχε μικρό εστιακό βάθος κι έγινε αισθητός στον Κάλαμο και τις γύρω περιοχές](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/08/02/f3838fb2-seismosattiki.jpg?t=QWmV7Jov-8h5ZiT7SJP3gQ)
![Κοιλιά «πλάκα» με μία κίνηση: Βάλτε κάθε πρωί στον καφέ σας αυτό το υλικό και κάψτε άμεσα το λίπος](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/31/e2d61d4a-kafes-epipedi-koilia.jpg?t=nuNNxnb-XCWENUE_BAMchg)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή