Κατάληψη του Δήμου Τρικάλων
Σε κατάληψη του αμαξοστασίου του Δήμου Τρικκαιων προχώρησαν οι απλήρωτοι...
Σε κατάληψη του αμαξοστασίου του Δήμου Τρικκαιων προχώρησαν οι απλήρωτοι συμβασιούχοι του δήμου σε μια προσπάθεια να τους καταβληθούν τα δεδουλευμένα τους και να παραμείνουν στην εργασία τους και μετά την Πρωτοχρονιά.
Οι συμβασιούχοι με μια αιφνιδιαστική κίνηση εισέβαλαν στο χώρο του αμαξοστασίου με σκοπό να ακινητοποιηθούν τα οχήματα του δήμου. Οι διαμαρτυρόμενοι κλείδωσαν τις την πόρτα εξόδου και παρέμειναν εντός του αμαξοστασίου δημιουργώντας προβλήματα στη λειτουργία υπηρεσιών του δήμου και ιδιαίτερα της καθαριότητας.
Trending
![Ναταλία Λιονάκη: Το τραγικό συμβάν που την οδήγησε στο μοναστήρι και η σχέση της με γνωστό ηθοποιό](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/08/07/d7756774-natalia-lionaki.jpg?t=wEeJJSFWP_LLOFb0kDOZBg)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή