Survivor: Δείτε πώς γιορτάζουν Χούτος - Χανταμπάκης την αποχώρησή τους
Survivor: Οι δύο παίκτες των «Διάσημων» έγιναν φίλοι μέσα στο παιχνίδι, αφού περνούσαν μαζί ατελείωτες ώρες στην παραλία. Μάλιστα, η φιλία τους ήταν τόσο δυνατή, που στο μεγάλο καβγά που ξέσπασε ανάμεσα σε Χανταμπάκη και Αγγελόπουλο, ο Λάμπρος Χούτος πήρε ανοιχτά το μέρος του πρώτου.
![Survivor: Δείτε πώς γιορτάζουν Χούτος - Χανταμπάκης την αποχώρησή τους](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2017/04/21/Xantampakis.jpg?t=d22SVR409mAdHrtrT5VFLQ)
Ο Στέλιος Χανταμπάκης αποχώρησε την εβδομάδα του Πάσχα, ενώ λίγες ημέρες αργότερα σειρά είχε και ο πρώην ποδοσφαιριστής. Οι δυο τους συναντήθηκαν ξανά σε ένα παγωτατζίδικο, όπου απόλαυσαν το παγωτό τους και έριξαν και ένα χορό!
Ο Στέλιος Χανταμπάκης ανέβασε τη φωτογραφία τους στο Instagram, γράφοντας: «6 μπάλες παγωτό είναι πολλές??? Καλημέρα φιλαράκια μου ! Να περνάτε όμορφα και να χαμογελάτε !!».
![Xantampakis](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2017/04/21/1718096199843-891370243-Xantampakis.jpg?t=p7gIyrs2eZWo7y_cXVtyNA)
Ακολούθησε μία νέα ανάρτηση του Στέλιου Χανταμπάκη και συγκεκριμένα ένα βίντεο. Σε αυτό οι δύο φίλοι χορεύουν τον χορό που χόρευαν όταν κέρδιζαν κάποιο αγώνισμα στο «Survivor».