Προσλήψεις 79 ατόμων στο Δήμο Αρταίων
ΑΣΕΠ: Πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά εβδομήντα εννέα ατόμων για την καθαριότητα σχολικών μονάδων στο Δήμο Αρταίων.
![Καθαρίστριες](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2021/08/20/katharistria-me-katharistika-ylika.jpg?t=a2QLCyHAzrrz5OP5jcHdrg)
Δείτε στον πίνακα τις θέσεις εργασίας:
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2021/08/20/proslipseis-arta.jpg?t=TBaGX26f2ZsmrARFK3Y84A)
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν μόνο την συνημμένη αίτηση με αριθμό 18025/20.08.2021 και να την υποβάλουν ηλεκτρονικά στην ακόλουθη διεύθυνση: dimos@arta.gr
Η αίτηση συμμετοχής, που θα υποβληθεί ηλεκτρονικά, πρέπει απαραιτήτως να εμφανίζεται υπογεγραμμένη, με φυσική υπογραφή.
Ανυπόγραφες αιτήσεις δεν θα γίνονται δεκτές.
Η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων είναι πέντε (5) εργάσιμες ημέρες και αρχίζει από την επόμενη ημέρα της ανάρτησης της ανακοίνωσης στο χώρο ανακοινώσεων του δημοτικού καταστήματος.
Η ανωτέρω προθεσμία λήγει µε την παρέλευση ολόκληρης της τελευταίας ημέρας και εάν αυτή είναι κατά το νόμο εξαιρετέα (δημόσια αργία ή μη εργάσιμη) τότε η λήξη της προθεσμίας μετατίθεται την επόμενη εργάσιμη ημέρα.
Δείτε ΕΔΩ την προκήρυξη.
Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Newsbomb.gr.