Ολυμπιακός-Κρασνοντάρ 4-0: «Χρυσή» αλλαγή ο Ραντζέλοβιτς και πλησιάζει στους ομίλους

Ο Σέρβος μπήκε αλλαγή και οδηγεί τον Ολυμπιακό στους ομίλους του Champions League με δυο δικά του γκολ και ένα από τον Ποντένσε

1'

Σε παράσταση για έναν ρόλο μετέτρεψε το ματς με την Κρασνοντάρ ο Ολυμπιακός στο δεύτερο ημίχρονο, με τον Ραντζέλοβιτς να είναι ο μεγάλος πρωταγωνιστής για την ομάδα του Πέδρο Μαρτίνς.

Ο Σέρβος μέσος των «ερυθρολεύκων» πέρασε αλλαγή στο 78ο λεπτό και με δυο δικά του γκολ σε διάστημα επτά λεπτών έκανε το 3-0 για την ομάδα του, με τον Ποντένσε στο 89ο λεπτό να ανεβάζει το δείκτη του σκορ στο 4-0 και να δίνει την ευκαιρία στον Ολυμπιακό να ακουμπάει το «σεντόνι» των ομίλων του Champions League.