Αυτό είναι το συγκρότημα που θα εκπροσωπήσει την Ελλάδα στην Eurovision
Με απευθείας ανάθεση θα πάμε φέτος στη Eurovision.
![Αυτό είναι το συγκρότημα που θα εκπροσωπήσει την Ελλάδα στην Eurovision](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2016/02/08/euro-vis.jpg?t=auSebKLPMN_ox8u-2c3-yg)
ΟΙ EUROPOND είναι το συγκρότημα που φαίνεται να έχει επιλεγεί για να εκπροσωπήσει την Ελλάδα στη φετινή Eurovision 2016.
Σύμφωνα με όσα έχουν διαρρεύσει σε ιστοσελίδα -και που το INFE GREECE,μας γνωστοποιεί- μεταφέροντας τα με κάθε επιφύλαξη, τελικώς το συγκρότημα "Europond που παντρεύουν το χιπ χοπ με στίχους ποντιακούς είναι η εφταμελής μπάντα που έχει κάνει πολλές επαφές με τον πρόεδρο της ΕΡΤ και αναμένεται να ανακοινωθεί σύντομα πως εκείνοι θα εκπροσωπήσουν την Ελλάδα στη φετινή διοργάνωση.
Διαβάστε περισσότερα στο gossip-tv.gr
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή